מאמרים ומידע

נקו את גופכם מרעלים

אנו חיים כיום בעולם משופע ברעלים החודרים לגופנו דרך האוויר, המים, המזון והתרופות. במזון שאנו צורכים קיימים עקבות של ריסוסים וכימיקלים מתוצרת חקלאית, אנטיביוטיקה והורמונים שהוזרקו לבעלי חיים, כשלושת אלפים סוגים של תוספי מזון מעובד תעשייתי כגון: חומרים משמרים, צבעי מאכל, חומרי טעם וריח ועוד. לכן המערכת לסילוק רעלים אשר מצויה בגופנו באופן טבעי, הולכת ונחלשת כתוצאה מהמעבר לתזונה מתועשת. ניקוי רעלים מסוגל לחולל נפלאות: בעיות בריאותיות ייעלמו לפתע, נחוש אנרגטיים יותר, המשקל ירד, ונתחיל להרגיש חוויה של בריאות.

תוכניתו של ד"ר חפץ לניקוי רעלים היא פשוטה ונגישה.אפשר להתחיל ברגע זה ולסייע לגוף לרפא את עצמו באופן טבעי.

קשה לחשוב על כך, אבל אנחנו, במו ידינו, מכניסים רעל לפינו. מדובר כמובן באכילה לא מודעת – עקבות של ריסוסים וכימיקלים מתוצרת חקלאית, אנטיביוטיקה והורמונים שהוזרקו לבעלי חיים שהגיעו לצלחתנו, כשלושת אלפים סוגים של תוספי מזון מעובד תעשייתי כגון: חומרים משמרים, צבעי מאכל, חומרי טעם וריח ועוד.

גופנו לוקח – מכל אשר נכנס לפינו – את אבות המזון הנחוצים לו (פחמימות, חלבונים, שומנים, ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון) אך גם חומרים שאינם מזינים אותו. חומרים אלו מהווים מעמסה ביולוגית ופיזיולוגית ובסופו של דבר הופכים לפסולת הנצברת בגוף – לרעלים.

לגוף האדם יש כמה דרכים להוצאת הפסולת: מערכת העיכול, השתן, הזעה, הפרשות (ליחה). אולם הגוף מתקשה להוציא פסולת במצבים של מתח גופני (יתר פעילות גופנית), מתח נפשי ובמצב של ליקוי תזונתי (מחסור בוויטמינים ומינרלים, מחסור בתאית בתפריט).

השפעת הרעלים על מערכת העצבים מוציאה מאיזון גם את התפקוד ההורמונלי ובסופו של דבר את יכולת הגוף לרפא את עצמו.

תוצאות הצטברות הרעלים בגוף תתבטא ב:

 • תפקוד חיסוני לקוי.
 • נטייה לתהליכים דלקתיים שונים.
 • שחיקה משמעותית של נוגדי חמצון, ובמקרים חיצוניים, נטייה גבוהה ביותר להתפתחות מחלת הסרטן.

המלצות מתוך תכנית ד"ר חפץ לניקוי הגוף

 • הרבו בשתייה, במהלך היום, של מים טהורים (כל שעה), חליטות צמחים ותה ירוק.
 • אכלו ארוחות נוזליות בבוקר ובערב – שייק, מיץ, מרק.
 • אכלו מזון מוצק בצהריים. אנשים הסובלים מתהליכים דלקתיים צריכים להימנע מירקות סולניים (עגבנייה, פלפל, חצילים ותפוח אדמה).
 • לתוכנית זו יש להוסיף תוספי תזונה בהתאם לאבחון אישי שיערך באופן אינדיווידואלי. התוספים כוללים: ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון.

מתכונים הכלולים בתוכנית ד"ר חפץ לניקוי הגוף

ארוחות נוזליות

 • שייק מנגו וחלב קוקוס: 1/2 כוס קוביות מנגו, 1/2 כוס קוביות אננס, 2 כוסות חלב קוקוס, 1 עד 2 כפיות סירופ אגבה, 1/2 כוס קרח. לערבל את כל המרכיבים בבלנדר עד שתיווצר תערובת אחידה.
 • שייק אנרגיה עם חמאת שקדים: 1/4 כוס חמאת שקדים, 2 תרמילי הל, או 1 כפית הל כתוש, 1+1/2 כוסות מים טהורים, 1 כוס אפרסקים קפואים, 1 עד 2 כפיות סירופ אגבה, 1/2 כוס קרח. יש לערבל את כל המרכיבים בבלנדר עד להיווצרות תערובת אחידה.
 • מרק דלורית: 1+1/2 כוסות קוביות דלורית, 2 גבעולי סלרי קצוצים, 1 כפית בצל אדום, 1/2 כוס קוביות קישואים, 1 כף שמן זית, 1 כפית מלח ים, כורכום, 1 כפית חומץ תפוחים, 4 כוסות מים טהורים, פטרוזיליה. לערבל את כל המרכיבים בבלנדר.
 • מרק מלפפונים קר: 3 מלפפונים מקולפים,1 לימון מקולף, 1/4 כוס צנוברים,4-3 מלפפונים מקולפים,1 לימון מקולף, 1/4 כוס צנוברים, 4 כוסות מים טהורים, 1/4 כוס עלי נענע טריים, 1 כפית מלח ים, 2 כפות שמן זית. לערבל את כל המרכיבים. להגיש קר.
 • מיץ שומר ותפוחים: 2 תפוחי עץ ירוקים, 2 ראשי שומר, 1/2 לימון מקולף. לסחוט בעזרת מסחטה.
 • מיץ אננס, לים ונענע טרייה: 2 עד 3 כוסות קוביות אננס, 1 לים מקולף, 1/4 כוס נענע טרייה. לסחוט כל המרכיבים יחד.

זכרו – הגוף שואף לרפא את עצמו. עזרו לו.

על ידי טיפול במתח נפשי, סילוק הרעלים ואספקת המרכיבים התזונתיים החסרים, אנו נאפשר לגופנו להחלים.

ייחודה של שיטת ד"ר חפץ היא בהבנה כי לא ניתן להפריד בין גוף ונפש ויש לאתר את הסיבות הרגשיות, הגלויות והנסתרות, המשפיעות על חוסנה של מערכת העצבים.

יש לכם שאלות? לשיחת ייעוץ ולשאלות

לשיחת ייעוץ ולשאלות:

שם הפונה:

טלפון:

דואר אלקטרוני:

הערות: