אודות המרפאה

אודות המרפאה

במרפאה לרפואה תזונתית בגישה הוליסטית, כל מטופל זוכה לתוכנית טיפול מותאמת אישית.
חוויית הטיפול במרפאת ד"ר חפץ שונה ומפתיעה מהרגע הראשון. ההתייחסות למטופל היא כאל שותף שווה בתהליך הריפוי. למעשה, ההקשבה לחוויותיו הסובייקטיביות של המטופל היא תנאי הכרחי להגיע לפתרון מעמיק ושורשי. הגישה למטופל סבלנית, אכפתית, מכבדת, תוך חקירה עמוקה של  בעיותיו. מעבר לטיפול האפקטיבי ותוצאות הריפוי החד משמעיות, המטופלים נהנים מיחס חם, מכבד, הוגן וכן.

תוכנית הריפוי כוללת תפריט מאוזן למניעת מחלות, לטיפוח הבריאות, להתמודדות טובה יותר בזמן מחלה, וכן טיפול רגשי ייחודי של תרפיה – שמסייע בהפחתת חרדות ולחצים ומאפשר טיפול הוליסטי שלם בראיית גוף־נפש כמכלול אחד.

ד"ר חפץ – מנהל המרפאה

 ד"ר חפץ, רופא קונבנציונאלי M.D ומומחה לרפואה תזונתית   ולתרפיה, עובד בבית חולים 'רעות' – מרכז רפואי לשיקום ולמחלות כרוניות. הטיפול של ד"ר חפץ מתבסס על שחרור עומסים נפשיים ומתחים, ניקוי הגוף מרעלים והשלמת ויטמינים, מינרלים, נוגדי חמצון ועוד, הבונים ומחזקים את תשתיות ומערכות הגוף למען מצב בריאות אופטימאלי. העיקרון הוא בשילוב של כל אמצעי הריפוי, ללא וויתור מראש על תרופות כשיש בהן צורך.    

לצד עבודתו כרופא, הוא מרצה מבוקש מעל במות שונות, לרבות המכללות לרפואה משלימה, וגידל דור מפואר של מטפלים ברפואה תזונתית. הרצאותיו מתמקדות בדרכי ריפוי ל"מחלות המאה" ביניהן: סרטן, לחץ דם גבוה, סכרת, השמנת יתר ועייפות.

מהי רפואה תזונתית ?
הבריאות היא הנכס היקר לנו ביותר, אך לא תמיד יש לנו ידע ומודעות כיצד לשמור ולשמר אותו. כיום, תחת השפעת הזיהום הסביבתי, שחיקת האדמה, ריסוס המזון בכימיקלים, שימוש בהורמונים ובאנטיביוטיקה בבעלי חיים והמתח היומיומי – הגוף שלנו יצא מאיזונו הטבעי. כשהגוף שלנו מאותת בסימני חולי וכאב – אנו מגיעים לרופא. אך הגישה הקונבנצינאלית מטפלת במחלה ובתסמיניה בלבד, ואינה מתייחסת לאדם כמכלול של גוף ונפש. לעומת זאת הרפואה התזונתית מטפחת את הבריאות הגופנית והרגשית ומטפלת בגורמי המחלות בעזרת החזרת האיזונים למערכות השונות והמשלימות באדם.

הרפואה התזונתית מתאימה לכל גיל ולכל מצב. היא מסייעת לאנשים בריאים לשמר תחושת אנרגיה גבוהה, לפתח חוסן נגד כל סוגי המחלות ולהאט את תהליך ההזדקנות. כמו כן, היא מסייעת במיוחד לאנשים חולים, כאשר ידה של הרפואה הקונבנציונאלית קצרה מלהושיעם. המחקר המעמיק והיסודי, העומד בבסיס השיטה, מאפשר להתחקות אחר מקור הבעיה (למשל: מתח נפשי הגורם לכאבי גב כרוניים), לשקם את המערכת החיסונית ולתת בידי האדם כלים לשקם את עצמו בעצמו.

איך משחררים מתחים?

במשך 30 שנה פיתח ד"ר חפץ טכניקה מדויקת ויעילה להתמודדות עם מצבים של חרדה, לחץ נפשי, מתח ודיכאון.
במפגש שבועי בן כשעתיים תגלו מה באמת מטריד אתכם ולמה, תרחיבו את טווח הראיה ותוכלו להחליף את הפרשנות הסובייקטיבית שאמללה אתכם בפרשנות אחרת שבאה מתוך עוצמה, יעילות ואופטימיות.  כך תתפקדו ביתר אפקטיביות בחיים שלכם, תפתחו רגישות והתחשבות לקרובים אליכם, תשפרו את הזיכרון ואת הביטחון העצמי ותרגישו מסופקים וממומשים.

לכל אדם הסובל ממצב רוח ירוד או מקושי רגשי מומלץ להתנסות במפגשי "תרפיה – מסע לעולם הפנימי" למנוע מעצמו מחלות וסבל נפשי. אפשר לחיות את החיים בבריאות פיזית ונפשית. התקשרו היום ועשו את הצעד הראשון בעזרה לעצמכם.

ד"ר חפץ דוד מתארח בתכנית "אפקט הפרפר" בנושא הרפואה התזונתית וההוליסטית:

 

סגור לתגובות.